Hanna's Love » Zabawa » Zabawki konstrukcyjne

Zabawki konstrukcyjne

Aspirujący, mały architekt? Miłośnik majsterkowania? Wszystkie  zabawki konstrukcyjne dla dzieci z naszej oferty z pewnością zadowolą i zajmą na dłużej nawet najwybredniejsze dzieci. Konstrukcyjne zabawki, które możesz znaleźć w naszym sklepie, świetnie sprawdzają się na każdym z etapów życia dziecka. Możesz mieć pewność, że wraz z rozwojem i nabywaniem nowych umiejętności, dziecko znajdzie dla nich nowe zastosowanie. Zachęcamy do poznania pełnej oferty fantastycznych, mądrych zabawek!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Zabawki konstrukcyjne w duchu Montessori

Gry konstruktorskie i zabawki takie, jak np. ponadczasowa piramida sensoryczna zalicza się do zabawek edukacyjnych i rozwijających zdolności motoryczne dziecka. Drewniane klocki i magnetyczne układanki z naszej oferty pozwalają na wartościową zabawę w pełnym skupieniu, co wpływa na szybszą naukę i pozwala na niezakłócony, naturalny rozwój malucha. Brak wysokich dźwięków, powtarzalnych melodyjek i ostrych kolorów nie powoduje przebodźcowania. Niemowlęta i starsze dzieci mogą zatem oddać się dobrej, wartościowej zabawie bez obaw o ich napięcie psychiczne, rozdrażnienie i płaczliwość (zauważalną podczas intensywnych zabaw z głośnymi, mrugającymi zabawkami). Finalnie – klocki drewniane, piramidy i inne układanki nie oferują gotowego scenariusza zabawy. To pobudza wyobraźnie i trenuje zmysły.

Układanki drewniane i magnetyczne – pobudź kreatywność dziecka!

Klocki drewniane edukacyjne i inne zabawki i gry konstruktorskie pomagają dziecku budować orientację przestrzenną, trenują pamięć i koncentrację. Drewniane puzzle z motywem cyfr lub liter mogą się okazać również świetnym pomysłem na naukę poprzez zabawę. Drewniane klocki dla dzieci i piramidy sensoryczne to również fantastyczne uzupełnienie terapii SI – wykorzystuje się je w gabinetach terapeutycznych, żłobkach i przedszkolach. Układanki i klocki drewniane konstrukcyjne są również doskonałym pomysłem na uniwersalny prezent, który będzie rósł razem z dzieckiem, ponieważ wraz z rozwojem intelektualnym malucha będą zwiększały zastosowania zabawki.

W ofercie sklepu Hanna’s Love kupisz rekomendowane i bezpieczne akcesoria dla niemowląt. W ofercie również: akcesoria do karmienia, wykonane z bezpiecznych włókien kocyki dla dzieci i inne tekstylia – w tym ubrania dla dzieci w wielu rozmiarach. Dla dzieci, które wchodzą w okres ząbkowania, polecamy atestowane gryzaki wykonane z niealergizujących, bezpiecznych tworzyw.

Zachęcamy do zakupów!