Hanna's Love » Wyprawka » Smoczki, Zawieszki, Etui

Smoczki, Zawieszki, Etui

Oferujemy smoczki renomowanych i polecanych marek. Jeśli interesuje Cię smoczek Frigg, Bibs i inne – zbliżone jakością – koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Proponujemy niealergizujące i bezpieczne smoczki kauczukowe, drewniane zawieszki do smoczka i niezbędne akcesoria. Sprawdź koniecznie nasze propozycje!

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Smoczek Frigg, Bibs i inne – poznaj nasz asortyment

W naszej ofercie znajdziesz poszukiwane smoczki znanych, duńskich marek. Do wyboru są smoczki ortodontyczne, anatomiczne, silikonowe i lateksowe, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Do kompletu dokup ochronne etui na smoczek, które jest niezastąpione przy bezpiecznym przechowywaniu smoczka, kiedy dziecko akurat z niego nie korzysta. Pokrowiec na smoczek chroni go przed zabrudzeniem i umożliwia np. schowanie go do torby od wózka. Z kolei zawieszka do smoczka umożliwia bezpieczne przypięcie go do ubranka dziecka. To gwarancja, że nie będziesz gorączkowo szukać smoczka – zawsze będzie blisko!

Zawieszka do smoczka drewniana – pomocna również przy ząbkowaniu

Drewniana zawieszka do smoczka sprawdzi się również podczas ząbkowania. Kiedy maluch jest w okresie wzrostu zębów mlecznych, może być bardziej płaczliwy, drażliwy i zmęczony. Bezpieczna, drewniana zawieszka do smoczka z naszej oferty może być wówczas alternatywą gryzaka. Zawieszki z naszej oferty to produkty ręcznie wykonane z drewna oraz silikonu spożywczego. Silikonowa zawieszka do smoczka jest również prosta w utrzymaniu czystości – z powodzeniem wyparzysz ją we wrzątku bez obaw o jej zniszczenie.

Bibs, Frigg – smoczek znany na całym świecie

Frigg i Bibs to legendarne marki bezpiecznych, niezaburzających odruchu ssania smoczków dla niemowląt. Marki znane z wysokiej jakości materiałów i bogactwa wzorów. Frigg to marka duńska. Bibs również pochodzi z Danii. Obydwie oferują proste smoczki w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. W naszym sklepie znajdziesz smoczki wykonane z różnorodnych materiałów, w wielu rozmiarach do wyboru.

W Hanna's Love kupisz także inne akcesoria dla niemowląt. Proponujemy ciepłe kocyki dla dzieci, modne i stonowane dekoracje do pokoju dziecka, a także bezpieczne i atestowane gryzaki. W ofercie również wygodne ubrania dla dzieci. Zapraszamy do zakupów!