Hanna's Love » Wyprawka » Sen i tekstylia

Sen i tekstylia

Nic tak nie układa do snu jak otulacz bawełniany i kocyki dla dzieci wykonane z miękkich, zapewniających cyrkulację powietrza włókien. W tej kategorii znajdziesz tekstylia: kocyki, miękkie pieluszki dla dzieci o otulacze. Wyróżnia je modny design i pewny, „czysty” skład.

Wyświetlanie 1–24 z 80 wyników

Original price was: 429.00 zł.Current price is: 329.00 zł.
Original price was: 429.00 zł.Current price is: 329.00 zł.
Original price was: 429.00 zł.Current price is: 329.00 zł.
Original price was: 329.00 zł.Current price is: 279.00 zł.

Otulacz bawełniany i koc bawełniany – magiczne działanie tekstyliów niemowlęcych

Otulacze i kocyki dla niemowląt to tekstylia, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas snu. Otulacz to rodzaj cienkiego kocyka, którym spowija się niemowlaka. Ma go otulić i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, przypominające warunki panujące w łonie matki. W zasadzie każdy bawełniany kocyk można złożyć na kształt rożka i otulić nim malucha do snu. Ważne, aby rączki dziecka były umieszczone pod materiałem. To zmniejsza ryzyko wybudzenia dziecka przez często występujący u noworodków odruch moro.

Kup modny i miły w dotyku kocyk dla niemowlaka

Bawełniany koc dziecięcy może być alternatywą miękkiej i miłej w dotyku kołderki. Wykorzystasz go na spacerze, ale również podczas domowej drzemki w ciągu dnia. Lekki, cienki kocyk jest bezpieczniejszy niż obszerna kołdra. Zapewnia maksymalny komfort i wygodę podczas snu dziecka. Przy wyborze tekstyliów dla dzieci i niemowląt istotne jest, aby wybrać produkty wykonane z bezpiecznych i odpowiednich materiałów, takich jak bawełna organiczna, włókna bambusowe itp. Ważne jest również zwrócenie uwagi na właściwy rozmiar kocyka. Zbyt duży może być niewygodny i nieporęczny, a za mały nie zapewni odpowiedniego komfortu termicznego. Jeżeli szukasz najlepszych oddychających włókien, koniecznie sprawdź kocyk bambusowy dla noworodka z naszej oferty!

Kocyk niemowlęcy zimowy i letni

Kocyki zimowe dla niemowląt powinny być na tyle ciepłe, aby zapewnić dziecku odpowiednią ochronę przed chłodem bez ryzyka przegrzania. Dlatego najlepsze modele często są wykonane z materiałów, takich jak polar, flanela lub mikrofibra. Ważne jest, aby wybrać kocyk atestowany, wykonany z miękkiego i bezpiecznego materiału, który nie będzie podrażniał delikatnej skóry niemowlaka.

Kocyki letnie dla niemowląt powinny z kolei zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, dlatego często są wykonane z materiałów, takich jak bawełna lub włókna bambusowe. Materiały te są lekkie, miękkie i przewiewne – zapewniają dziecku komfort w ciepłe dni. Nie powodują przegrzania i świetnie absorbują wilgoć.

W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne pokrowce na przewijaki i inne akcesoria dla niemowląt. Wybierz miękkie i miłe w dotyku kocyki dla dzieci, modne i stonowane dekoracje do pokoju dziecka, a także bezpieczne i atestowane gryzaki! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne dla dzieci i niemowląt – również modne ubrania dla dzieci. Zapraszamy do zakupów!