Hanna's Love » Zabawa » Zabawki kreatywne

Zabawki kreatywne

Okres dzieciństwa jest jednym z bardziej kreatywnych w życiu człowieka. To właśnie dlatego oferując maluchowi mądre, kreatywne zabawki możesz mieć wpływ na kształtowanie jego inteligencji przestrzennej, wyobraźni i motoryki małej. W tej kategorii zebraliśmy najlepsze zabawki kreatywne, które doceni każde dziecko i opiekun. To akcesoria do zabawy stworzone w duchu Montessori. Drewniane zabawki dla dzieci nie powodują przebodźcowania, a przeciwnie – edukują poprzez zabawę w pełnym skupieniu. Zobacz, ile radości czeka na Was w tej kategorii!

Wyświetlanie 1–24 z 62 wyników

Original price was: 319.00 zł.Current price is: 299.00 zł.
Original price was: 339.00 zł.Current price is: 309.00 zł.
Original price was: 189.00 zł.Current price is: 169.00 zł.
Original price was: 319.00 zł.Current price is: 299.00 zł.
Original price was: 299.00 zł.Current price is: 259.00 zł.
Original price was: 199.00 zł.Current price is: 169.00 zł.
Original price was: 319.00 zł.Current price is: 299.00 zł.
Original price was: 189.00 zł.Current price is: 169.00 zł.
Original price was: 319.00 zł.Current price is: 299.00 zł.
Original price was: 979.00 zł.Current price is: 889.00 zł.
Original price was: 259.00 zł.Current price is: 199.00 zł.

Kreatywne zabawki pobudzające wyobraźnię

Drewniane zabawki z naszej oferty pobudzają ciekawość dzieci, a także mogą rozwijać ich naturalne talenty. To akcesoria rozwijające inteligencję przestrzenną, wyczucie dźwięku, zmysły dotyku, wzroku i słuchu, a także zdolności logicznego myślenia. Zabawki pobudzające kreatywność uczą również najmłodszych związku przyczynowo-skutkowego. Maluch, uderzając np. w klawisz zabawkowego pianinka, słyszy dźwięk, a spuszczając piłeczkę z kulodromu uczy się pierwszych zasad fizyki (nawet jeżeli jeszcze na tym etapie rozwoju nie ma o niej pojęcia). Zabawki drewniane z naszej oferty to między innymi:

  • zestawy kreatywne dla dziewczynek,
  • zestawy kreatywne dla chłopców,
  • zabawki dopasowane do wieku (np. drewniane zabawki dla rocznego dziecka),
  • a także drewniane zabawki dla niemowlaka – bezpieczne i atestowane.

Zabawki ekologiczne dla dzieci z Hanna’s Love

Wszystkie drewniane zabawki z naszej oferty zostały wykonane przez renomowane firmy. Do ich produkcji wykorzystano bezpieczne lakiery i farby, certyfikowane materiały itp. Brak intensywnych kolorów i elektronicznego napędu sprawia, że zabawki kreatywne nie tylko nie powodują zbyt intensywnego pobudzenia, męczącego rozwijający się układ nerwowy dziecka, ale też wspomagają wyobraźnię. Nie oferują gotowych scenariuszy zabawy. Tak oto rodzi się prawdziwa kreatywność, która będzie procentować w przyszłości!

W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych, rozwijających i edukacyjnych produktów. Oferujemy między innymi  niezbędne akcesoria dla niemowląt, bezpieczne akcesoria do karmienia, kocyki dla dzieci w wielu rozmiarach, oraz modne akcesoria do pokoju dziecka utrzymane w skandynawskim stylu. Proponujemy także starannie wyselekcjonowane ubrania dla dzieci!

Zachęcamy do owocnych zakupów!