Hanna's Love » Zabawa » Zabawki Wczesnorozwojowe

Zabawki Wczesnorozwojowe

To, czym bawi się dziecko od pierwszych dni życia, ma realny wpływ na jego dalszy, zdrowy rozwój. W tej kategorii znajdziesz bezpieczne gryzaki i zabawki wczesnorozwojowe, które pomagają maluchom kształtować ich rozwój motoryczny. Gryzaki sensoryczne pobudzają zmysły, a ich przekładanie z rączki do rączki jest wyśmienitym treningiem motoryki małej. Zobacz, co jeszcze oferuje nasz sklep Hanna`s Love!

Wyświetlanie 1–24 z 44 wyników

Gryzaki i nie tylko! Bezpieczne zabawki wczesnorozwojowe

W okresie pierwszych dni życia najlepszą formą zabawy dla noworodka są książeczki z czarno-białymi kontrastującymi piktogramami do oglądania. Wraz z rozwojem malucha, jego potrzeby do odkrywania świata diametralnie się zwiększają! Wiele osób nie wie, że niemowlę w pierwszych miesiącach życia bada świat… ustami i językiem! To właśnie dlatego gryzaki dla dzieci odgrywają kluczową funkcję w jego rozwoju psychoruchowym. W tej kategorii znajdziesz atestowane i bezpieczne gryzaki dla dzieci, które łagodzą dolegliwości ząbkowania, ale też poprawią koordynację ruchową malucha i zadbają o prawidłowy rozwój jego układu nerwowego.

Najlepsze gryzaki silikonowe i inne zabawki

Gryzaki sensoryczne z wypustkami pomagają ząbkującym maluchom masować swędzące dziąsła. Przynoszą ulgę i ukojenie. Ale nie jest to ich jedyna funkcjonalność! Ciekawe świata dziecko może przekładać je z ręki do ręki i badać opuszkami placów ich zróżnicowaną fakturę. Podobnie jest z grzechotkami, które pomagają dzieciom badać związek przyczynowo skutkowy. Maluch dowiaduje się, że ruch grzechotki powoduje wydobycie z niej dźwięku. Z kolei miękkie pluszaki mogą stać się ulubioną przytulanką do spania, a inne bezpieczne zabawki sensoryczne z naszej oferty zapewnią wielogodzinną, zabawę bez intensywnych bodźców: hałasu i kolorowych świateł. Postaw na nasze produkty i wybierz zabawki wczesnorozwojowe zaprojektowane w duchu Montessori.

W pozostałych kategoriach naszego sklepu kupisz również inne, niezbędne akcesoria dla niemowląt. To między innymi certyfikowane i bezpieczne akcesoria do karmienia, modne i ciepłe kocyki dla dzieci, oraz pozostałe akcesoria do pokoju dziecka.  Nasza oferta obejmuje również starannie wyselekcjonowane ubrania dla dzieci w wielu rozmiarach do wyboru.

Życzymy przyjemnych zakupów!