Meri Meri to marka oferująca przebranie dla dziecka, w tym np. strój karnawałowy dla chłopca i dziewczynki. Posiadamy w sprzedaży także różnego rodzaju akcesorium, które pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej kreacji na przedszkolny lub szkolny bal przebierańców. Meri Meri kostium będzie także dobrze służył podczas tematycznych urodzin czy imprez organizowanych dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania idealnej pozycji dla swojej córki lub syna na zbliżającą się okazję.

Meri Meri – wróżka, syrenka i wiele innych przebrań dla dziecka

Marka Meri Meri stawia na kolorowe przebrania dla dziewczynek i akcesoria dla dzieci. W aktualnej ofercie można znaleźć między innymi stroje na halloween dla dziewczynek, przebranie syrenka, kostium wróżki czy łabędzia. Niektóre modele dostępne są w różnych kolorach. Zapewne nie jedna dziewczynka ucieszy się z tęczowego stroju księżniczki. Przebranie karnawałowe dla chłopca może stanowić np. kostium superbohatera czy dinozaura.

Każde przebranie Meri Meri wykonane jest z wygodnych materiałów, tak aby dziecko podczas zabawy nie czuło dyskomfortu. Niektóre przebrania karnawałowe dla dzieci dostępne są w różnych rozmiarach. Kierując się wiekiem najmłodszych, można dobrać wersję idealną do potrzeb.

Inne produkty marki Meri Meri oprócz kostiumów karnawałowych

Marka Meri Meri powstała ponad 35 lat temu w Los Angeles. Przez ten czas udoskonaliła swoje produkty do tego stopnia, że zrzeszają one nieustannie nowych wielbicieli. Produkty Meri Meri szyte są z wysoka starannością i użyciem solidnych materiałów. Oprócz tworzywa, które jest przyjazne skórze, również zwracana uwaga jest na dodatki i nici. Meri Meri przebrania to nie wszystko, co firma oferuje. Również akcesoria w postaci dekoracji, skrzydeł, wróżek, kapeluszy i innych można znaleźć w ofercie.

Jeśli szukasz idealnego przebrania na balik dla swojego dziecka, warto zainteresować się produktami, które dadzą gwarancję zadowolenia nie tylko rodzica, ale przede wszystkim uczestnika zabawy. Meri Meri przebranie sprawdzi się na takich imprezach jak: urodzinowe spotkanie koleżanki z przedszkola, zabawa karnawałowa w szkole, impreza halloweenowa w domu i wiele innych.

Sprzedajemy także artykuły dla niemowląt. W zakładce odzież dziecięca znajdziesz również klasyczne elementy garderoby idealne na co dzień. Dla małych podróżników i podróżniczek oferujemy walizki i plecami w pastelowych kolorach. Dla tych, którzy uczęszczają już do szkoły, polecamy tornistry z motywem kratki.

Hanna's Love » Meri Meri

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9