Blog

Zabawki i akcesoria na plażę – jakie wybrać? 

Zastanawiasz się, jakie akcesoria i zabawki sprawdzą się zarówno na dworze, jak i na plaży?

Dmuchane baseny i koła do pływania dla dzieci – jakie wybrać?

Myśląc o niezastąpionych wakacyjnych akcesoriach do zabawy na dworze,  nie sposób pominąć dmuchanych basenów ogrodowych,  latem nic nie cieszy dzieci bardziej, niż możliwość zabawy, w wodzie.

Wybierając dmuchany basen dla dzieci, zwróć uwagę na jego rozmiar, głębokość oraz solidność wykonania.

Małe dmuchane baseny z daszkiem, które zapewnią cień, w upalne dni to idealna opcja dla niemowląt, a większe modele sprawdzą się dla starszych dzieci.

Warto zwrócić uwagę na praktyczne detale, jak łatwy montaż, ważne, aby basen był stabilny, by nasze dzieci mogły się w nim bezpiecznie bawić.

A co powiecie na zabawkę do wody, która zarówno maluchom, jak i trochę większym dzieciom zapewni nie lada frajdę w upalne dni?

Mowa o kołach do pływania Petites Pommes – to koło do pływania nie tylko pomoże im utrzymać się na powierzchni, ale też nada zabawie kolorowego pazura!

Przede wszystkim warto pamiętać, że koła do pływania to nie tylko zabawka, ale przede wszystkim element bezpieczeństwa dla waszych pociech. 

Dlatego najważniejsze, aby były one wytrzymałe, stabilne i dobrze dopasowane do wieku oraz wagi dziecka.

Ważne są również materiały, z jakich są wykonane.

Najlepiej postawić na takie, które są wykonane z wytrzymałego tworzywa PVC odpornego na uszkodzenia, bezpieczne i wolne od BPA i ftalanów  oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

No i oczywiście kolorystyka,  tutaj możecie dać się ponieść fantazji i wybrać te, które najbardziej przypadną do gustu waszemu dziecku !

Upalne dni na zewnątrz mogą być niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci, dobrym rozwiązaniem jest samorozkładający się namiot plażowy dla dzieci.

Przy wyborze namiotu warto kierować się łatwością montażu, nasz namiot wystarczy po prostu wyjąć z torby, a on sam się rozkłada.

Dodatkowo jest on lekki i poręczny, więc łatwo go spakować i zabrać ze sobą.

Wybierając namiot plażowy dla dziecka, nie zapomnij wziąć pod uwagę jego rozmiaru!

Twoje dziecko potrzebuje przestrzeni, w której będzie mogło się swobodnie bawić i zrelaksować.

Postaw na namiot, który jest wystarczająco duży, by pomieścić dziecko i wszystkie jego ulubione zabawki na plażę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *