Blog

Ekologiczne zabawki dla dzieci – poznaj nasze propozycje!

Eko zabawki dla niemowląt są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również bezpieczne i zdrowe dla dzieci. Z uwagi na ogromny wybór zabawek dziecięcych i bez wątpienia duże przesycenie rynku, wiele osób nie wie, jak z masy dostępnych opcji wybrać rozwijające zabawki ekologiczne dla niemowląt. Właśnie z myślą o takich dylematach przygotowaliśmy praktyczny poradnik, w którym zaprezentujemy najlepsze, ekologiczne zabawki edukacyjne z naszej oferty.

Ekologiczne, zdrowe zabawki dla niemowląt – zalety

Zabawki ekologiczne dla niemowlaka rozpoznasz nie tylko po samym wyglądzie, ale przede wszystkim po certyfikatach, którymi są opatrzone. Atestowane zabawki przeznaczone do użytku przez dzieci nie mogą być wykonane z tworzyw toksycznych. Nie będą też pokryte szkodliwymi lakierami farbami, które np. przy kontakcie z buzią dziecka, mogą wywołać niepożądane reakcje ze strony układu pokarmowego. Zabawki edukacyjne ekologiczne dla dzieci są również przyjazne środowisku. Zrównoważony proces produkcyjny, a także wykorzystanie w jego przebiegu nietoksycznych, obojętnych dla ekosystemu substancji sprawia, że powstałą zabawkę można uznać za ekologiczną.

Poznaj asortyment Hanna’s Love!

W naszej ofercie znajdziesz sensoryczne, bezpieczne zabawki ekologiczne dla niemowlaka i starszego dziecka. Dokładamy starań, aby wszystkie produkty były rozwijające, edukacyjne i wykonane z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Do polecanych, ponadczasowych propozycji z naszego sklepu zaliczamy np.:

Zabawki edukacyjne ekologiczne – wieże

Drewniana wieża z klocków, taka jak układanka NEO to jedna z ponadczasowych propozycji dla dzieci od okresu niemowlęcego do nawet 2-3 roku życia. Subtelne kolory i prosta konstrukcja sprawiają, że wieża z naszej oferty będzie idealną zabawką do treningu motoryki małej. Wieża drewniana uczy orientacji przestrzennej i trenuje koordynację ruchową.

Zabawki ekologiczne dla dziecka – układanki magnetyczne

Magnetyczne układanki dla dzieci, takie jak układanka dinozaur z naszej oferty to doskonały pomysł na prezent zarówno dla niemowląt, jak i dla dużo starszych dzieci. Tablice magnetyczne z elementami do przyczepiania są doskonałą zabawką, która ma wpływ na pobudzenie i trenowanie wyobraźni. To zabawka, która nie daje gotowego scenariusza zabawy i może zająć malucha na wiele kreatywnych godzin!

Drewniany sorter – eko zabawka dla niemowląt i starszych dzieci

Kolejnym hitem sprzedażowym są drewniane sortery z klockami. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczny drewniany sorter, który nauczy dziecko rozpoznawania kształtów, jest idealną pomocą do treningu skupienia i wspiera rozwój motoryki małej.

W Hanna’s Love znajdziesz bezpieczne akcesoria dla niemowląt. To między innymi polecane przez specjalistów akcesoria do karmienia, miękkie, modne i ciepłe kocyki dla dzieci, a także dekoracje do pokoju dziecka utrzymane w stylu skandynawskim. Zabawki ekologiczne dla niemowlaka z naszej oferty są bezpiecznym wsparciem dla kreatywności Twojego dojrzewającego dziecka. To również dobry pomysł na wyposażenie gabinetów terapii SI, żłobków i przedszkoli w rozwijające sensorykę i motorykę zabawki. Zachęcamy do zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *